Bulanık Tutkusu Ziyaretçi Defteri
                          Aynı Tutkuyu Paylaşıyoruz.                      Bulanık Tutkusu Ana Sayfa Tıklayınız.!
KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Aziz KARAKOYUNLU

Yer:
Bolu

Tarih:
23 Aralık 2013, Pazartesi
20:26

Alıntı Yap: Aziz KARAKOYUNLU

BULANIK'IN DEĞERLİ SİMÂLARI KAZIM KOCA VE ERZUMAN KOSTANIN ÖLÜMÜNÜ ÜZÜNTÜYLE SİTE KANALI İLE ÖĞRENDİM MERHUM KAZIM KOCA VE ERZUMAN KOSTAYA ALLAHTAN RAHMET DİLER BAŞTA AİLELERİ OLMAK ÜZERE YAKINLARINA TAZİYELERİMİ SUNAR BAŞSAĞLIĞI DİLEKLERİMİ İLETİR MEKANLARI CENNET OLSUN DERİM
Yukarı Mail: azizemlakoto@hotmail.com         
 
Gönderen:
Aziz KARAKOYUNLU

Yer:
Bolu

Tarih:
23 Aralık 2013, Pazartesi
20:26

Alıntı Yap: Aziz KARAKOYUNLU

BULANIK'IN DEĞERLİ SİMÂLARI KAZIM KOCA VE ERZUMAN KOSTANIN ÖLÜMÜNÜ ÜZÜNTÜYLE SİTE KANALI İLE ÖĞRENDİM MERHUM KAZIM KOCA VE ERZUMAN KOSTAYA ALLAHTAN RAHMET DİLER BAŞTA AİLELERİ OLMAK ÜZERE YAKINLARINA TAZİYELERİMİ SUNAR BAŞSAĞLIĞI DİLEKLERİMİ İLETİR MEKANLARI CENNET OLSUN DERİM
Yukarı Mail: azizemlakoto@hotmail.com         
 
Gönderen:
Yılmaz ARSLAN

Yer:
Ankara

Tarih:
19 Aralık 2013, Perşembe
21:55

Alıntı Yap: Yılmaz ARSLAN

Erzuman abiye allahtan rahmet tüm aile fertlerine sabır ve başsağlığı diiyorum mekanı cennet olsun.
Yukarı Mail: yilmazarslan06@hotmail.com         
 
Gönderen:
Kahraman VARDI

Yer:
İzmir

Tarih:
18 Aralık 2013, Çarşamba
11:18

Alıntı Yap: Kahraman VARDI


        Kalp kırızı sonucunda hayatını kayıp eden Erzuman KOSTA'ya Allah'tan rahmet yakınlarına sabırlar ve başsağlığı diliyorum.Mekanı cennet olsun....

Kahraman Vardı-İsa Vardı
Metin VARDI-Tekin VARDI
Yukarı Mail: Kahramanvar@mynet.com  Web: Bulanıktutkusu       
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
18 Aralık 2013, Çarşamba
11:08

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

TAZİYE:
BULANIK EŞRAFLARINDAN OLAN RAHMETLİ FIRINCI MEVLÜT KOSTA DAYIMIZIN OĞLU ERZUMAN BULANIK'TA KALP KRİZİ SONUCU HAYATINI KAYBETMİŞTİR.BU SENE BULANIKTA BERABER UZUN UZUN SOHBETLERDE BULUNMUŞTUK BULANIK BİR EVLADINI DAHA TOPRAĞA VERMENİN ACISINI YAŞAMIŞ OLDU AİLESİ VE YAKINLARININ ACILARINI PAYLAŞIYOR MERHUMA RAHMET DİLİYORUM.
msn: 05379221224
Yukarı          
 
Gönderen:
NECETTİN ASLAN

Yer:
Ankara

Tarih:
16 Aralık 2013, Pazartesi
14:08

Alıntı Yap: NECETTİN ASLAN

Bulanık Gllüova köyünden Kazım Koca'nın vefat ettiğini öğrenmiş bulunuyoruz.Ailesi ve yakınlarına Güllüova köyü hemşehrilerimize taziyelerimizi sunar merhuma rahmet dileriz.
ASLAN AİLESİ ADINA
NECETTİN VE NECMETTİN ASLAN
Yukarı Mail: necettinaslan@hotmail.com         
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
15 Aralık 2013, Pazar
16:54

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

TAZİYE:
Bulanık Gllüova köyü halkımızdan Kazım Koca'nın vefat ettiğini öğrenmiş bulunuyoruz.Ailesi ve yakınlarına Güllüova köyü hemşehrilerimize taziyelerimizi sunar merhuma rahmet dileriz.
Yukarı          
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
ANKARA

Tarih:
13 Aralık 2013, Cuma
19:48

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

Kutbettin bey merhabalar: Kolumdaki saatin ibreleri şu an 19.44 gösteriyor. Bu gece Ankara -10 derece soğuk. Ankaradan Austuralya'ya selam ve sevgiler.
Yukarı          
 
Gönderen:
Kutbettin Polat

Yer:
Other

Tarih:
13 Aralık 2013, Cuma
02:57

Alıntı Yap: Kutbettin Polat

Avusturalya'dan Saygi ve Sevgilerimle: Türkiye halkı kravat takar, lüks otomobillerde dolaşır, bikinili hatunları sosyetik plajları doldurur veya şehirlerini şekilsiz gökdelenlerle doldurup oraları yaşanmaz hale getirir, ama tüm bu halk zenginiyle fakiriyle, şehirlisiyle köylüsüyle zır cahildir. Kendi tarihinden habersizdir. Aslında ne dilini, ne dinini bilir, ne geleneklerini tanır, ne de toplumsal değerlerinin evriminden haberdardır. Muhteşem Yüzyıl diye televizyonlarda alkışladığı dönemde, devletinde Amerika'dan gelen gümüşün ilk enflâsyonu başlattığını bilmez (çünkü Avrupalı dünyayı keşfederken, muhteşem [!] padişahları hareminde gönül eğlendirmekte, dünyayı öğrenelim diyen Pirî Reis'in kafasını vurdurmaktadır). O Muhteşem (!) yüzyılda Anadolu'da medrese o kadar ayağa düşmüştür ki, öğrenci haydutluğa başlamıştır (buna softa şekâveti denir). Avrupa'da ilk yenilgimizi Muhteşem (!) Süleyman devrinde aldığı> gibi (I.Viyana bozgunu: 1529), Hint Okyanusuna her çıkışımızda mini mini Portekiz'den sopayı yiyip Kızıldeniz'e veya Basra Körfezi'ne tıkılışımız da bu büyük (!) padişah efendimizin devrindedir. Gene onun zamanında dünya keşfedilirken, Hint Okyanusu'na kadırga denen sandallarla açılan ve 1554'te Hindistan'da karaya vuran büyük (!) bir amiralimiz, yürüyerek üç senede Hindistan'dan Edirne'ye gelmiş ve meşhur bir kitap (Mirât-ül Memâlik) yazmıştı. El alemin dünyayı öğrendiği bu dönemde Seydî Ali Reis gazel söyleyip, eğlence partilerini anlatmaktan başka tek bir detaylı coğrafya bilgisi toplamayı gerekli bulmamıştı. Büyük (!) Sultanımız Süleyman'ın Fransa kralı I. François'yı hapisten bir mektupla kurtardığını okurduk mektepte. O François'nın kurduğu Collège de France bugün dünyanın en önemli araştırma kurumlarından biridir. Bizimkinin hangi kurumu ayakta kaldı? Hangi kurumunun insanlığa beş paralık bir faydası oldu? Tek becerdiği kalıcı şey, aklı başında öz oğlu Şehzade Mustafa'yı Hürrem uğruna katlettirip, devleti bir ayyaşa teslim ederek halkının geleceğini karartmak oldu. Artık yeter! Bu ve benzeri rezillikleri yalanlarla bezeyip yücelten, buna karşılık bize bütün dünyada saygınlık kazandıran, aklımızı kullanıp onurlu insanlar olmamızı sağlayan Atatürk'ü aşağılayan âlim pozlu, ukala tavırlı zır cahilleri her gün halkın karşısına diken televizyon kanallarından ve gazetelerden gına geldi. Yükselen ahlaksızlık grafiğimiz kimin eseridir sanıyorsunuz? Cehalet tüm fenalıkların anasıdır. Biz de o anayı besleyip duruyor, onun tosuncuklarına oylar veriyoruz. Artık yeter! Memleketimde her elimi attığım yerde cehalet çirkefine bulaşmaktan bıktım.
Prof.Dr. Celal Şengör, Bilim Teknoloji
                                               
Yukarı          
 
Gönderen:
Kutbettin Polat

Yer:
Diğer

Tarih:
13 Aralık 2013, Cuma
02:54

Alıntı Yap: Kutbettin Polat

Türkiye halkı kravat takar, lüks otomobillerde dolaşır, bikinili hatunları sosyetik plajları doldurur veya şehirlerini şekilsiz gökdelenlerle doldurup oraları yaşanmaz hale getirir, ama tüm bu halk zenginiyle fakiriyle, şehirlisiyle köylüsüyle zır cahildir. Kendi tarihinden habersizdir. Aslında ne dilini, ne dinini bilir, ne geleneklerini tanır, ne de toplumsal değerlerinin evriminden haberdardır. Muhteşem Yüzyıl diye televizyonlarda alkışladığı dönemde, devletinde Amerika'dan gelen gümüşün ilk enflâsyonu başlattığını bilmez (çünkü Avrupalı dünyayı keşfederken, muhteşem [!] padişahları hareminde gönül eğlendirmekte, dünyayı öğrenelim diyen Pirî Reis'in kafasını vurdurmaktadır). O Muhteşem (!) yüzyılda Anadolu'da medrese o kadar ayağa düşmüştür ki, öğrenci haydutluğa başlamıştır (buna softa şekâveti denir). Avrupa'da ilk yenilgimizi Muhteşem (!) Süleyman devrinde aldığı> gibi (I.Viyana bozgunu: 1529), Hint Okyanusuna her çıkışımızda mini mini Portekiz'den sopayı yiyip Kızıldeniz'e veya Basra Körfezi'ne tıkılışımız da bu büyük (!) padişah efendimizin devrindedir. Gene onun zamanında dünya keşfedilirken, Hint Okyanusu'na kadırga denen sandallarla açılan ve 1554'te Hindistan'da karaya vuran büyük (!) bir amiralimiz, yürüyerek üç senede Hindistan'dan Edirne'ye gelmiş ve meşhur bir kitap (Mirât-ül Memâlik) yazmıştı. El alemin dünyayı öğrendiği bu dönemde Seydî Ali Reis gazel söyleyip, eğlence partilerini anlatmaktan başka tek bir detaylı coğrafya bilgisi toplamayı gerekli bulmamıştı. Büyük (!) Sultanımız Süleyman'ın Fransa kralı I. François'yı hapisten bir mektupla kurtardığını okurduk mektepte. O François'nın kurduğu Collège de France bugün dünyanın en önemli araştırma kurumlarından biridir. Bizimkinin hangi kurumu ayakta kaldı? Hangi kurumunun insanlığa beş paralık bir faydası oldu? Tek becerdiği kalıcı şey, aklı başında öz oğlu Şehzade Mustafa'yı Hürrem uğruna katlettirip, devleti bir ayyaşa teslim ederek halkının geleceğini karartmak oldu. Artık yeter! Bu ve benzeri rezillikleri yalanlarla bezeyip yücelten, buna karşılık bize bütün dünyada saygınlık kazandıran, aklımızı kullanıp onurlu insanlar olmamızı sağlayan Atatürk'ü aşağılayan âlim pozlu, ukala tavırlı zır cahilleri her gün halkın karşısına diken televizyon kanallarından ve gazetelerden gına geldi. Yükselen ahlaksızlık grafiğimiz kimin eseridir sanıyorsunuz? Cehalet tüm fenalıkların anasıdır. Biz de o anayı besleyip duruyor, onun tosuncuklarına oylar veriyoruz. Artık yeter! Memleketimde her elimi attığım yerde cehalet çirkefine bulaşmaktan bıktım.
Prof.Dr. Celal Şengör, Bilim Teknoloji
Yukarı          
 

Toplam Kayıt Sayısı: 2095 Toplam Sayfa Sayısı: 210
[««] [«] 1. 2. 3. . . . 11. 12. 13. 14. 15. . . . 208. 209. 210. [»] [»»] 
© 2009 Ziyaretçi Defteri Tüm Hakları Saklıdır
Admin Girişi